Rubrika Pro členky

Aktuální informace pro členky ČSŽ

  • Ústřední shromáždění v roce 2020 bude v tomto termínu:  14.11.2020.

  • POZOR:  Ústřední shromáždění v roce 2019 bude pouze v tomto termínu:  23.11.2019   

  • Nové číslo zpravodaje ŽTT obsahující směrnice a aktualizované stanovy (2/2018 - část a) - ke stažení zde (4 MB).
  •  Směrnice pro hospodaření, o oběhu účetních dokladů a vzory (aktuální verze) jsou již přístupné ke stažení v sekci  Směrnice.
  •  Revidované stanovy ČSŽ přijaté na 1. ústředním shromáždění dne 9.6.2018 jsou aktuálně v zápisu do veř.rejstříku; v plném znění již ke stažení v pdf zde

 

SJEZD 2017

 

  • Podrobný a hlavně aktuální výpis (včetně všech aktuálně zapsaných pobočných spolků) z veřejného rejstříku naleznete zde. Aktuální výpis je možné si odsud vytisknout i stáhnout v pdf.  I naše stanovy jsou zveřejněny v tomto rejstříku a je možné si jejich platnou verzi stáhnout z této adresy.   (stáhněte si přehled pobočných spolků k 23.11.2016)

 

  •  Od roku 2013 provozujeme pro členky Českého svazu žen samostatný prostor - tzv. Fórum, kde jsou k dispozici vedle nejrůznějších interních materiálů (včetně třeba manuálů) i informace týkající se důležitých zajímavostí, nabídek i změn, včetně těch legislativních.

Fórum je navíc strukturované tak, že je možné ho individuálně využívat skutečně jako diskusní fórum - otevírat vlastní témata, klást  otázky i odpovídat, navzájem mezi sebou nezávisle i skupinově komunikovat. Registrace je jednoduchá - stačí kliknout na modrou ikonku, zadat základní údaje a po schválení vaší registrace administrátorkou fóra ho můžete hned začít používat:

 

  •  Ústředí ČSŽ vydává řadu let 2x ročně zpravodaj Žena třetího tisíciletí (obvykle na jaře a na podzim). V papírové podobě ho poštou dostávají všechny předsedkyně základních, okresních i krajských organizací, a to v několika výtiscích, takže si zpravodaj u nich můžete vypůjčit. 

 

 

Alternativně je možné si individuálně (a samozřejmě zdarma) zpravodaj objednat v elektronické podobě. V okamžiku vydání ho tak dostanete do své emailové schránky. Objednávku pošlete elektronicky na adresu: zpravodaj@csz.cz .

 

Novější čísla zpravodaje také naleznete ke stažení zde. Archiv před rokem 2013 postupně doplníme do Fóra.

Mimochodem, některé naše starší publikace máme stále na skladě - úplný seznam vydaných publikací naleznete na webu zde.

 

 

 

  •  Připomínáme, že své zpravodaje také vydává většina krajů, a je tedy možné si tyto vyzvednout / objednat u svých vedoucích krajských středisek. Všechny kontakty máte uvedeny v sekci KONTAKTY.

 

  •  Důležité dokumenty, jako aktuální stanovy, programovou orientaci apod. naleznete na stránkách v sekci Ke stažení, přičemž další směrnice, formuláře apod. naleznete na výše zmíněném Fóru.

 


 

   Nejste zatím členkou Českého svazu žen? Základní informace naleznete zde, nebo nám prostě napište. :) ... Také si zde můžete stáhnout stručné informace o tom, co všechno vlastně nabízíme.