Rubrika Pro členky

Aktuální informace pro členky ČSŽ

 • Akce ČSŽ v době pandemie

  12.3.2020 Milé členky, s ohledem na koronavirovou epidemii / pandemii a aktuálně vyhlášený nouzový stav, posuňte prosím plánované akce (březen - duben) na pozdější dobu. Vím, že jich právě na toto období připravujete mnoho, ale zdraví je nade vše. Nouzový stav je vyhlášen od dneška na 30 dnů, omezení akcí je zatím nad 30 osob (týká se i spolků). Je nutné sledovat vývoj, momentálně jsou weby vlada.cz a mzcr.cz nedostupné a jediný funkční odkaz je na MV ČR.

  Děkuji a opatrujte se !!! (navzájem :) ), Jana Chržová, předsedkyně.

 • Ústřední shromáždění v roce 2020 bude v tomto termínu:  14.11.2020.

 

 • POZOR:  Ústřední shromáždění v roce 2019 bude pouze v tomto termínu:  23.11.2019   

 

 • Nové číslo zpravodaje ŽTT obsahující směrnice a aktualizované stanovy (2/2018 - část a) - ke stažení zde (4 MB).
 •  Směrnice pro hospodaření, o oběhu účetních dokladů a vzory (aktuální verze) jsou již přístupné ke stažení v sekci  Směrnice.
 •  Revidované stanovy ČSŽ přijaté na 1. ústředním shromáždění dne 9.6.2018 jsou aktuálně v zápisu do veř.rejstříku; v plném znění již ke stažení v pdf zde

 

SJEZD 2017

 

 • Podrobný a hlavně aktuální výpis (včetně všech aktuálně zapsaných pobočných spolků) z veřejného rejstříku naleznete zde. Aktuální výpis je možné si odsud vytisknout i stáhnout v pdf.  I naše stanovy jsou zveřejněny v tomto rejstříku a je možné si jejich platnou verzi stáhnout z této adresy.   (stáhněte si přehled pobočných spolků k 23.11.2016)

 

 •  Od roku 2013 provozujeme pro členky Českého svazu žen samostatný prostor - tzv. Fórum, kde jsou k dispozici vedle nejrůznějších interních materiálů (včetně třeba manuálů) i informace týkající se důležitých zajímavostí, nabídek i změn, včetně těch legislativních.

Fórum je navíc strukturované tak, že je možné ho individuálně využívat skutečně jako diskusní fórum - otevírat vlastní témata, klást  otázky i odpovídat, navzájem mezi sebou nezávisle i skupinově komunikovat. Registrace je jednoduchá - stačí kliknout na modrou ikonku, zadat základní údaje a po schválení vaší registrace administrátorkou fóra ho můžete hned začít používat:

 

 •  Ústředí ČSŽ vydává řadu let 2x ročně zpravodaj Žena třetího tisíciletí (obvykle na jaře a na podzim). V papírové podobě ho poštou dostávají všechny předsedkyně základních, okresních i krajských organizací, a to v několika výtiscích, takže si zpravodaj u nich můžete vypůjčit. 

 

 

Alternativně je možné si individuálně (a samozřejmě zdarma) zpravodaj objednat v elektronické podobě. V okamžiku vydání ho tak dostanete do své emailové schránky. Objednávku pošlete elektronicky na adresu: zpravodaj@csz.cz .

 

Novější čísla zpravodaje také naleznete ke stažení zde. Archiv před rokem 2013 postupně doplníme do Fóra.

Mimochodem, některé naše starší publikace máme stále na skladě - úplný seznam vydaných publikací naleznete na webu zde.

 

 

 

 •  Připomínáme, že své zpravodaje také vydává většina krajů, a je tedy možné si tyto vyzvednout / objednat u svých vedoucích krajských středisek. Všechny kontakty máte uvedeny v sekci KONTAKTY.

 

 •  Důležité dokumenty, jako aktuální stanovy, programovou orientaci apod. naleznete na stránkách v sekci Ke stažení, přičemž další směrnice, formuláře apod. naleznete na výše zmíněném Fóru.

 


 

   Nejste zatím členkou Českého svazu žen? Základní informace naleznete zde, nebo nám prostě napište. :) ... Také si zde můžete stáhnout stručné informace o tom, co všechno vlastně nabízíme.